KONST / Litografier / Grafiska blad 16123038
nr 1612 3038
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Grafiska blad, 2 st, Signerade i tryckplåt ( ej sign / numrerade), Ciel gris I & II, yttermått inklusive ram: 39x23 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:18:04
1.000 kr
1.000 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque